İADE VE İPTAL KOŞULLARI:

 

Ürün İadesi İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. MNG Kargo Meleni Home müşteri kodu ile ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. Bu kodu MNG Kargo'ya iletmeniz yeterlidir. Ürün inceleme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise ertesi gün bankanıza bildirilecektir.

İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 15 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.

Ürün Ücretinin İadesi: İade ücretiniz; iadeniz tarafımıza ulaşıp, onaylandığında 7 iş günü içerisinde gerçekleşir. (Genellikle bankalara bağlı olarak 2-3 gün içerisinde yapılmaktadır.)

Ürün Değişimi: Meleni Home üzerinden satın aldığınız ürünlerde kusur bulunması durumunda sadece aynı ürün ile değişim yapılmaktadır. Farklı bir ürün talepleriniz halinde iade talebi oluşturabilirsiniz.

İade Kargo Ücreti: İade edilecek ürünler MNG Kargo ile yollayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz MNG kargo tarafından herhangi bir iade ürün gönderim bedeli alınmamaktadır.

Farklı Kargo İle Gönderim: İade için yaptığınız gönderilerde, MNG Kargo haricindeki bir kargo firmasını tercih ederseniz, ödemeyi sizin yapmanız gerekecektir. Ayrıca farklı kargo firmalarıyla yolladığınız alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmemektedir.

MNG Kargo İle Gönderim: Öncelikle hesabınız üzerinden, ürünle ilgili iade kaydı oluşturmanız gerekir. İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri:

MNG Kargo Müşteri Kodu: 460490778 

Adres: Mahmutbey Mah. Halkalı Cad. Özel Eda Kız Öğrenci Yurdu No:31-35A Bağcılar/İstanbul

 

Sipariş İptali: Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp veya web sitemiz üzerinden talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya teslim edildiği taktirde iade prosedürlerini yerine getirerek 15 gün içerisinde iadenizi tarafımıza gönderebilirsiniz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR