HAKKIMIZDA


 

MeleniHome.com, 25 yılı aşkın süredir elektronik, hediyelik eşya, ev gereçleri konularında faaliyet gösteren bir tecrübeyle kurulmuş bir şirkettir. Toptan sektörde merkez ofiste ve perakendede pazaryerlerinde hizmete devam ederken artan talepler doğrultusunda MeleniHome.com yolculuğumuz başladı. Evlerinize görsel ve kullanım dinamiklerini sunan fikirler ve aksiyonlar ışığında kendimizi geliştirdik, ve bugün kendi sektörümüzde belirli bir ivme yakaladık.

 


Misyonumuz


Kuruluşumuzdan bu yana "Her evde rahatlık" misyonumuzu, güvenli e-ticaret ve müşteri memnuniyetiyle birleştirmeye devam ediyoruz. Yüzlerce ürün çeşidi , teslimat hızı ve yüksek stok gücümüzle kulvarımızda ön sıralardayız. Sizlerin tercihini ve güvenini daimi tutmak için hızımıza ve güncelliğimize önem vermekteyiz.

 


Vizyonumuz

 

Evlerde temel ihtiyaç olan ürünleri belirledik. Sunduğumuz hizmeti tıpkı kendi evimizde kullanıyormuş gibi düşünerek gerek üründe gerek hizmette kaliteyi ön planda tutmayı ilke ediniyoruz.

İlk adımımızı attığımız günden bu yana ilkemiz kalite ve hız, temennimiz memnuniyetiniz olmuştur. Şuan memleketimizin her noktasına ürünlerimizi özenle hızlı şekilde sunmaktayız.. Sizlerin de beğenisiyle büyüyüp, inovasyonumuzu güçlü tutup daha güzel ürünleri sunmaya devam edeceğiz.. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR